O inwestycji

MediCorner to nowa inwestycja polegająca na realizacji budynku usługowego, który znajduje się w eksponowanym miejscu przy zbiegu ulic Stefana Artwińskiego i Podklasztornej w Kielcach. Są to drogi dojazdowe do trzech największych w województwie szpitali: Świętokrzyskiego centrum Onkologii, Wojewódzkiego Szpitala zespolonego oraz Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Ze względu na obecność w sąsiedztwie wymienionych placówek ochrony zdrowia, realizowany budynek wydaje się być idealnym miejscem do wykonywania w nim różnego rodzaju usług medycznych.

MediCorner to trzykondygnacyjny budynek usługowo-handlowy o kubaturze blisko trzech tysięcy metrów sześciennych, wykonany w technologii tradycyjnej murowanej z konstrukcję opartą na żelbetowych trzpieniach i stropach. Technologia budynku przystosowana została do prowadzenia działalności o charakterze usługowym i handlowym.

Zakup lokali w MediCorner to propozycja dobrej inwestycji. Decyduje o tym zarówno lokalizacja, jak i sam charakter budynku, w tym jego kompaktowość, uniwersalność oraz zastosowane rozwiązania techniczne.

Powrót

medicorner medi corner kielce podklasztorna 29

Zadzwoń i umów wizytę
+48 606 346 051

Lokalizacja inwestycji
ul. Podklasztorna 29, Kielce